Szkolenia zdalne

Szkolenia zdalne to takie, w których trener i uczestnik łączą się ze sobą za pomocą Internetu. Jest to propozycja skierowana przede wszystkim do grup 1-2 osobowych wymagających indywidualnego szkolenia. Zarówno trener jak i uczestnik komunikują się ze sobą za pomocą telekonferencji, a ćwiczenia wykonują na zdalnym pulpicie. Dzięki temu trener jest w stanie na bieżąco pokazywać przykłady i sprawdzać wykonywanie ćwiczeń przez uczestników.

Takie szkolenie jest równie efektywne, co jego odpowiednik w sali szkoleniowej, a pozwala zaoszczędzić czas i pieniądze związane z dojazdami. Do szkolenia można przystąpić z dowolnego miejsca na świecie – wystarczy tylko stabilne połączenie z Internetem.

Jak wygląda proces rejestracji na szkolenie zdalne?

  1. Skontaktuj się z nami i powiedz nam coś o szkoleniu, którego szukasz. Który temat Cię interesuje? Ile osób będzie uczestniczyć w szkoleniu? Do czego chcecie wykorzystać zdobytą wiedzę?
  2. Przygotujemy dla Ciebie wstępną ofertę szkoleniową.
  3. Jeżeli jest taka potrzeba, organizujemy telekonferencję z trenerem w celu modyfikacji i ustalenia szczegółów planu szkoleniowego.
  4. Akceptacja finalnej oferty i zgłoszenie na szkolenie za pomocą formularza zgłoszeniowego lub umowy (jeżeli Twoja firma wymaga takiego rozwiązania).
  5. Szkolenie – zarówno przed jak i po szkoleniu wysyłamy do uczestników ankiety, aby jak najlepiej poznać ich potrzeby szkoleniowe, oczekiwania, oraz satysfakcję z kursu.

3 powody, dla których warto wybrać szkolenie zdalne

  • Do szkolenia można przystąpić z każdego miejsca na świecie.
  • Uczestnik pracuje sam na sam z trenerem, dzięki czemu tempo szkolenia jest w pełni dostosowane do jego potrzeb.
  • Jest to idealne rozwiązanie, gdy do szkolenia chcą przystąpić tylko 1-2 osoby z firmy.

Szukasz czegoś innego?


Zapytaj o szkolenie

Jestem zainteresowany/a


 

Zapytaj o szkolenie zamknięte

Jestem zainteresowany/a


 

Zapytaj o szkolenie otwarte
 

Jestem zainteresowany/a


 

Zapytaj o ścieżkę szkoleniową
 

Rodzaj ścieżki:

Preferowany tryb szkolenia:

DziennyPopołudniowyWeekendowy

Podaj wynik działania: