O nas

Najważniejszą wartością firmy są ludzie, którzy ją tworzą. Dlatego jeden z fundamentów naszej misji stanowi szeroka oferta szkoleń mających na celu zwiększenie kapitału ludzkiego współpracujących z nami przedsiębiorstw. Szkolimy z zakresu metod ilościowych, obsługi aplikacji biurowych i pakietów statystyczno-ekonometrycznych oraz programowania komputerów. Nasi trenerzy posiadają zarówno odpowiednie przygotowanie teoretyczne, jak i doświadczenie praktyczne i dydaktyczne.

Program, miejsce, termin i cenę szkolenia zawsze ustalamy indywidualnie. Oferujemy szkolenia u klienta, w naszej sali szkoleniowej oraz zdalne (przez internet). Po zakończeniu każdego szkolenia oferujmy darmowe wsparcie techniczne z zakresu problematyki objętej szkoleniem.

Nasza oferta

Jesteśmy świadomi, że w obecnie szybko zmieniającym się środowisku biznesowym analizy ilościowe oraz trafne prognozy mają ogromne znaczenie dla prowadzenia biznesu i rozwoju działalności gospodarczej. Dlatego kolejne filary naszej misji stanowią budowa narzędzi analitycznych oraz świadczenie usług konsultingowych.

Proponowane przez nas rozwiązania są innowacyjne, wykorzystują najnowsze osiągnięcia nauki i są zgodne z kodeksem dobrych praktyk w danej dziedzinie. Podobnie jak w przypadku szkoleń, w tych obszarach naszej działalności również jesteśmy elastyczni i oferujemy darmową gwarancję.

Misja

Celem bluemetrica jest oferowanie profesjonalnych szkoleń z zakresu metod ilościowych, obsługi aplikacji biurowych i pakietów statystyczno-ekonometrycznych oraz programowania komputerów, budowa narzędzi analitycznych i świadczenie usług konsultingowych.

Filozofia

Metody ilościowe i informatyka to nie tylko nasza praca, ale również pasja, dlatego do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie i z pełnym zaangażowaniem, starając się zaoferować klientowi rozwiązanie jak najlepiej dopasowane dlo jego potrzeb. Zakres, termin, miejsce i ceny naszych usług zawsze ustalamy indywidualnie. Proponowane przez nas rozwiązania są innowacyjne, wykorzystują najnowsze osiągnięcia nauki i są zgodne z kodeksem dobrych praktyk w danej dziedzinie.

Gwarancja

Nieodłącznym elementem świadczonych przez nas usług jest gwarancja, tzn. okres darmowego wsparcia technicznego z zakresu problematyki objętej realizowanym przez nas zleceniem.

Zespół

Nasz zespół składa się z ekspertów posiadających rozległą wiedzę z zakresu statystyki, ekonometrii oraz informatyki zdobytą na najlepszych uczelniach w Polsce oraz podczas szkoleń branżowych prowadzonych w renomowanych ośrodkach badawczych na całym świecie. Zdobytą wiedzę wykorzystujemy w praktyce, realizując szereg projektów związanych z kompleksowym tworzeniem narzędzi analitycznych i informatycznych wspierających procesy prognozowania, optymalizacji i raportowania. Naszym doświadczeniem i wiedzą dzielimy się, prowadząc zajęcia akademickie na najlepszych uczelniach w Polsce.

Zaufali nam

Skontaktuj się z nami


Zapytaj o szkolenie

Jestem zainteresowany/a


 

Zapytaj o szkolenie zamknięte

Jestem zainteresowany/a


 

Zapytaj o szkolenie otwarte
 

Jestem zainteresowany/a


 

Zapytaj o ścieżkę szkoleniową
 

Rodzaj ścieżki:

Preferowany tryb szkolenia:

DziennyPopołudniowyWeekendowy

Podaj wynik działania:


 
Co oferujemy na czas trwania pandemii COVID-19?  Dowiedz się więcej →