Pytania ogólne

Czym się różnią szkolenia otwarte od szkoleń zamkniętych?

Szkolenia zamknięte to szkolenia realizowane na indywidualne zamówienie, a uczestnikami takiego szkolenia są pracownicy jednej firmy. Miejsce, termin oraz program szkolenia ustalamy wspólnie z klientem. Na szkoleniach otwartych obecne są osoby z różnych firm. Takie szkolenia odbywają się w grupach 3-10 osobowych w ustalonym terminie i miejscu.

Jaką formę mają szkolenia?

Nasze szkolenia są nastawione na praktykę. W związku z tym prezentacje i teoria ograniczone są do niezbędnego minimum, a duży nacisk kładziemy na pracę w programie, ćwiczenia oraz umiejętność rozwiązywania problemów. Podczas typowego szkolenia ok. 20% czasu poświęcone jest na teorie, 60% na praktykę i 20% na ćwiczenia.

Czy cena zawiera VAT?

Nie, wszystkie ceny na naszej stronie internetowej to ceny netto. Do ceny należy doliczyć 23% VAT.

Czy oferujecie wsparcie po szkoleniu?

Tak, po każdym szkoleniu uczestnicy mają możliwość skonsultowania z trenerem kwestii, które są niejasne lub zadania dodatkowych pytań. Warto też zaglądać na naszego bloga, gdzie omawiamy częste problemy lub piszemy o nowych rozwiązaniach.

Czy po ukończeniu szkolenia otrzymam certyfikat?

Tak, po każdym szkoleniu uczestnicy otrzymują certyfikat potwierdzający ukończenie kursu.

Czy moje umiejętności są wystarczające na szkolenie X?

W opisie każdego ze szkoleń podajemy zakres znajomości tematu jaki należy posiadać przed przystąpieniem do szkolenia. Do szkoleń podstawowych może przystąpić każdy niezależnie od umiejętności. Jeśli masz wątpliwości czy dane szkolenie jest dla Ciebie odpowiednie skontaktuj się z nami. Pomożemy Ci wybrać szkolenie odpowiednie do Twoich potrzeb i umiejętności.

Szkolenia zamknięte

Jak zapisać się na szkolenie zamknięte?

Skontaktuj się z nami, aby otrzymać ofertę oraz ustalić szczegóły szkolenia. Wspólnie zdecydujemy jaka forma zgłoszenia na szkolenie będzie odpowiednia dla Twojej firmy (formularz zgłoszeniowy lub umowa).

Więcej informacji na temat szkoleń zamkniętych znajdziesz w zakładce O szkoleniach.

Ile kosztuje dane szkolenie?

Cena szkolenia zamkniętego uzależniona jest od liczby uczestników, miejsca oraz planu szkolenia. Jeżeli Twoja firma jest zainteresowana przeprowadzeniem szkolenia zamkniętego napisz do nas. Wspólnie ustalimy szczegóły szkolenia i przygotujemy atrakcyjną ofertę.

Czy można modyfikować plan szkolenia?

Tak, szkolenie zamknięte można wydłużyć, skrócić, dodać nowe tematy lub zamienić istniejące elementy planu.

Czy możecie pomóc z doborem tematu/ułożeniem planu szkolenia?

Jak najbardziej! W takiej sytuacji proponujemy rozmowę telefoniczną z trenerem prowadzącym dane szkolenie, na której trener omówi poszczególne elementy planu i zaproponuje zmiany tak, aby szkolenie było jak najbardziej efektywne.

Co jeśli grupa szkoleniowa prezentuje niejednolity poziom?

W sytuacji, gdy zespół który chcemy przeszkolić cechuje się zróżnicowanym poziomem zaawansowania najlepiej będzie go podzielić na dwie osobne grupy szkoleniowe lub przeprowadzić szkolenie wyrównawcze dla części osób. Zdajemy sobie jednak sprawę, że takie rozwiązanie nie zawsze jest możliwe, w związku z czym zawsze staramy się dostosować tempo oraz poziom szkolenia, tak aby każdy uczestnik mógł z niego skorzystać.

Czy organizujecie szkolenia indywidualne?

Tak, istnieje możliwość przeprowadzenia szkolenia zamkniętego dla jednej osoby, jednak jego koszt będzie dość wysoki. W takim wypadku dobrą propozycją będzie szkolenie zdalne. Zachęcamy również do zapoznania się z naszą ofertą szkoleń otwartych.

Czy szkolenie może odbyć się z użyciem danych mojej firmy?

Tak, organizujemy również szkolenia, które w części lub w całości odbywają się na danych firmy.

Czy prowadzicie szkolenia w mieście X?

Przeprowadzamy szkolenia w całej Polsce i za granicą. Szkolenie może się odbyć bezpośrednio w firmie klienta lub w zewnętrznej sali szkoleniowej.

Szkolenia otwarte

Jak zapisać się na szkolenie otwarte?

Skontaktuj się z nami i napisz, którym szkoleniem jesteś zainteresowany/a. Po uzgodnieniu szczegółów otrzymasz od nas formularz zgłoszenia na szkolenie. Więcej informacji na temat zapisów na szkolenia znajdziesz w zakładce O szkoleniach.

Co jest zawarte w cenie szkolenia otwartego?

Wszyscy uczestnicy szkolenia otrzymują materiały szkoleniowe w wersji elektronicznej oraz certyfikat ukończenia szkolenia. Zapewniony jest również lunch oraz drobny poczęstunek.

Jak duża jest grupa szkoleniowa?

Wszystkie szkolenia otwarte odbywają się w grupach 3-10 osób. Dzięki temu pracujemy w miłej kameralnej atmosferze, gdzie wszyscy uczestnicy mogą zadawać pytania i brać udział w dyskusji.

Co jeśli na szkolenie otwarte nie zbierze się minimalna liczba osób?

W przypadku, gdy na szkolenie w danym terminie nie zbierze się wymagana liczba osób uczestnik ma możliwość udziału w szkoleniu w innym terminie lub rezygnacji ze szkolenia. W przypadku rezygnacji zwracamy całość wpłaconej kwoty.

Ile czasu trwa dzień szkoleniowy?

Zazwyczaj dzień szkoleniowy trwa 8 godzin i odbywa się w standardowych godzinach pracy.

Czy potrzebny jest laptop?

Uczestnicy najczęściej pracują na własnych laptopach, ale nie jest to konieczne. Jeśli chciałbyś pracować na naszym komputerze wystarczy, że poinformujesz nas o tym w trakcie zgłaszania się na szkolenie.

Czy mogę zrezygnować ze szkolenia?

Jeżeli z jakiegoś powodu nie możesz wziąć udziału w szkoleniu skontaktuj się z nami. Do 14 dni przed rozpoczęciem szkolenia można zrezygnować z udziału bez konsekwencji. Rezygnacja w terminie krótszym niż 14 dni skutkuje koniecznością zapłaty 50% ceny szkolenia.


Zapytaj o szkolenie

Jestem zainteresowany/a


 

Zapytaj o szkolenie zamknięte

Jestem zainteresowany/a


 

Zapytaj o szkolenie otwarte
 

Jestem zainteresowany/a


 

Zapytaj o ścieżkę szkoleniową
 

Rodzaj ścieżki:

Preferowany tryb szkolenia:

DziennyPopołudniowyWeekendowy

Podaj wynik działania:


 
Co oferujemy na czas trwania pandemii COVID-19?  Dowiedz się więcej →