Analiza danych

Nasza firma oferuje usługi konsultingowe w zakresie analizy danych i budowy systemów analitycznych. Specjalizujemy się w przetwarzaniu języka naturalnego oraz mamy duże doświadczenie w stosowaniu sztucznej inteligencji i uczenia maszynowego do rozwiązywania problemów biznesowych. Wykorzystując pakiety statystyczne takie jak R czy język programowanie Python, badamy strukturę danych oraz przeprowadzamy analizę. Proponowane przez nas rozwiązania AI są innowacyjne, wykorzystują najnowsze osiągnięcia nauki i są zgodne z kodeksem dobrych praktyk w danej dziedzinie. Jako firma konsultingowa w zakresie uczenia maszynowego oferujemy opracowanie oprogramowania przy użyciu machine learning, deep learning, data science, AI. 

Co robimy?

 1. Analizy dla firm i jednostek naukowych
 2. Analizy danych sprzedażowych i prognozy sprzedażowe
 3. Analizy danych ankietowych
 4. Analizy i optymalizacje kampanii marketingowych
 5. Budowę systemów rekomendacyjnych
 6. Segmentację rynku
 7. Budowę modeli predykcyjnych

Jak działamy?

 1. Spotkanie z klientem – projekt

Każdy nowy projekt rozpoczynamy od kontaktu z klientem, aby realizowane usługi były jak najlepiej dostosowane do jego wymagań, oczekiwań oraz specyfiki branży. Wspólnie omawiamy projekt i sposoby współpracy.

 1. Pozyskiwanie danych

Aby rozpocząć Machine Learning potrzebujemy dane. Jeżeli klient posiada już dane, przeprowadzamy analizę w celu znalezienia wzorców i korelacji. Jeśli nie, my zajmujemy się pozyskiwaniem potrzebnych danych, a także zestawiamy je ze sobą oraz przetwarzamy.

 1. Analiza danych/Tworzenie modelu

Na tym etapie za pomocą maszynowego uczenia tworzymy model. Wyszkolony na zdobytych danych model będzie przewidywać przyszłe trendy, umożliwi zdobycie większego dochodu i zminimalizuje ryzyko jego utraty. 

Dodatkowo przygotowujemy także dane do analizy statystycznej oraz przedstawiamy wyniki, tworzymy raporty (także w formie graficznej).

 1. Prezentacja projektu/Wdrożenie systemu

Wdrażamy nowe systemy, opracowując niezbędne funkcje umożliwiające dostęp do modelu dla każdego użytkownika. Przedstawiamy wnioski z wykonanej analizy. 

Skontaktuj się z nami


Zapytaj o szkolenie

Jestem zainteresowany/a


 

Zapytaj o szkolenie zamknięte

Jestem zainteresowany/a


 

Zapytaj o szkolenie otwarte
 

Jestem zainteresowany/a


 

Zapytaj o ścieżkę szkoleniową
 

Rodzaj ścieżki:

Preferowany tryb szkolenia:

DziennyPopołudniowyWeekendowy

Podaj wynik działania:


 
Co oferujemy na czas trwania pandemii COVID-19?  Dowiedz się więcej →